5 Mayıs 2018 Cumartesi

Dul Bayan Seks Hikayeleri;

Dul Komşumuzu Nasıl Siktim?

Merha Seks Hikayesi Severler. Ben Metin 25 yaşındayım. Bugün sizlere başımdan geçen bir seks hikayesini anlatacağım. 18 yaşımdan biri bir iş yerinde  düzenli olarak çalışıyordum. Açıkçası seks açısından da herhangi bir deneyimim olmamıştı şimdiye kadar.

Her erkek gibi ihtiyaçlarımı sadece 31 çekere karşılıyordum. Ama artık canıma tak etmişti. Gerçek bir kadınla sikişmek istiyordum. İlk başta bir escorta gitmeye karar verdim ama 1 saatlik zevk içinde o kadar para vermek çok mantıklı gelmemişti. Zaten fazlada param yoktu. Bir gün iş çıkışı markete uğramıştım bir şeyler almak için.

Alışverişimi yapıp kasaya geldikçe kasada Figen teyze ile karşılaştım. Figen teyze bizim mahallede oturan dul bir bayandı. 40li yaşlardaydı ve kocası trafik kazasında vefat etmişti. Fazlaca alışveriş yapmıştı ve elindeki poşetler çok fazla ağır olduğu için ona evine kadar yardım edebileceğimi söyledim. O da bu duruma çok sevindi ve yola koyulduk. Yolda da konuşuyorduk. Figen teyze bana sevgilim olup olmadığını sordu.

Hiç sevgilim olmadığını söyleyince şaşırdı. Yakışıklı çocuksun nasıl sevgilin olmaz falan dedi. Bende çalışmaktan zaman kalmadığını söyledim. Daha sonra ee ihtiyaçlarını nasıl gideriyorsun. Genç delikanlısın sonuçta dedi. Şaşırmıştım bir anda böyle bir soru beklemiyordum. Afallamış halde kendi kendime gideriyorum dedim.

Figen teyze gülerek bu yaşta olur mu hiç öyle dedi. Evine gelmiştik kapısına kadar poşetleri taşıdıktan sonra evime gitmek için harekete geçecekken. Nereye dedi figen teyze gel bi soluklan o kadar yoruldun soğuk bir şeyler iç dedi. Israr edince olacaklardan habersiz kabul ettim bende. Ben salonda otururken sen dinlen ben bi üzerimi değiştireyim çok terledim dedi.

Salonda figen teyzeyi beklemeye başladım. İnanın o ana kadar kafamda en ufak bir kötü düşünce yoktu. Figen teyze bir geldi. Üzerinde askılı badi. Altında da şort. Açıkçası ona badi demek doğru mu bilmiyorum. O kadar boldu ki figen teyzenin memeleri adeta özgürlüğünü ilan etmiş gibiydi. Ya o şortu. İnanın o şortu giymese daha az azdırıcı olabilirdi. Sor o kadar dar ki tüm vücut hatları belli oluyor. Amının yarığı tam karşımda doruyordu.

O kadar uzun süre öyle bakakaldım ki, en sonunda figen teyze ne oldu diye sorunca kendime geldim. Bişey olmadı desem de figen teyze pantolonumdaki kabarıklığı gösterip güldü. Ben utanmıştım. Geldi yanıma oturdu. Utanma genç adamsın olur böyle şeyler deyip elini pantolonumun üzerinden yarragıma koydu. Ben şok olmuştum ne yapacağımı bilemiyordum.

Figen teyze ee ne duruyorsun sabaha kadar böyle mi bekleyeceğiz çıkarsana üstünü deyip soyunmaya başlamıştı. Ben de yılların verdiği azgınlıkla olabildiğince hızlı bir şekilde soyundum. Figen teyze yarragımı görünce tam ağzıma layık deyip hemen yalamaya başladı. O kadar güzel yalıyordu ki ben daha figen teyze yarragımı yalarken ağzına tüm döllerimi boşaltmıştım. Figen  teyze de döllerimin bir gramını bile boşa harcamadan hepsini yuttu ve gülerek çok erken olmadı mı bu dedi.

Sonra yarragımı ağzına alıp tekrar kaldırdı ve tam üzerine oturup yarragımı amına soktu. Yarragımın üzerinde deliler gibi kalçalarını oynatıyor ve zıplıyordu. Ben öyle zevk alıyordum ki anlatması imkansız o zevki. Figen teyze de kucağımda hızlı hızlı zıplıyor ve deliler gibi inliyordu. 

Sonra pozisyon değiştirip ben üste geçtim ve figen teyzeyi sırt üstü yatırıp sikmeye devam ettim ve birkaç dakika sonra aynı anda deliler gibi boşaldık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder