5 Mayıs 2018 Cumartesi

Kirayı ödemeyince Ev Sahibim beni sikti

Merhaba seks hikayesi severler.

Bu anımı paylaşıp, paylaşmamak konusunda oldukça endişeliydim. Ama birilerine de anlatmak istiyordum. O yüzden bu siteye girip yaşadıklarımı anlatmak istedim. Ben ayça 25 yaşındayım. İstanbul a öğrenci olarak yaşıyorum.

Bundan 4 yıl önce İstanbul a geldiğimde okumak için, maddi konularda bu kadar zorluk çekeceğimi düşünmemiştim. İlk yıllarda bir problemim olmasa da üniversitenin son yılına geldiğimde işler tamamen sarpa sarmıştı. Her şey neredeyse kontrolümden çıkmıştı. Bu arada İstanbul da 2 oda 1 salon bir evde yaşıyordum tek başıma.

Faturalar kira her şey birikmiş ve ev sahibi kapıyı çalmıştı. O an ne yapacağımı bilmiyordum. Ne desem boştu. Ama bir şekilde ev sahibini ikna etmem de gerekiyordu. Aksi halde kış günü evsiz kalacaktım. İçeriye davet ettim ve geçti oturduk koltuğa karşılıktı. Uzun uzun konuştu ne yapacağımı bilmiyordum. Sonra birden bana bakıp bu borcu bir şekilde ödemem gerektiğini para ile ödemeyeceksem de başka yollarla ödemem gerektiğini söyledi.

O an ne diyeceğimi bilemeden ağzımdan ne gibi başka yollar diye soruverdim. Bu arada ev sahibim ali abi 34 yaşında evli bir erkekti. Boylu poslu ve fazlası ile yakışıklıydı. Ama bu güne kadar ali abi ile ilgili en ufak kötü bir düşüncem olmamıştı. Ali abi bir anda yanıma oturdu ve kulağıma doğru kısık sesle her şeyin bir çözümü vardır sıkma canını dedi.

Cümlesini bitirdikten hemen sonra elini göğüslerime atmıştı bile. Ben ne diyeceğimi bilmiyordum. Korkuyordum ama başka şansımın da olmadığının farkındaydım ve sesimi çıkaramadım. Ali abi teker teker gömleğimin düğmelerini açmaya başladı daha sonra sütyenimi çıkardı ve memelerimi yalamaya başladı. Daha sonra kafasını kaldırıp dudağıma yapıştı.

Açıkçası bende zevk almaya başlamış ve ona karşılık veriyordum. Hemen soyunduk ve deliler gibi sevişmeye başladık. Ali abinin kocaman aleti görünce inanın şok geçirdim diyebilirim kocaman kalın ve damarlıydı. O alet nasıl içime girecek derken ali abi amımı yalamaya başladı ve ben o an bir kez boşalmıştım bile.

Daha sonra ali abi hiç vakit kaybetmeden aletini amıma soktu ve git gel yapmaya başladı. Yaklaşık 10 15 dakika boyunca süren git geller sonucunda ali abi yarrağını amımdan çıkarıp yüzüme ve tüm vücuduma boşalmıştı. Sonra giyinip gitti. Ve her ay kira zamanı yanıma uğramaya ve farklı yöntemlerle kirayı almaya başladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder